Важливо знати

Що таке промивка мереж?

Підприємство яке постачає питну воду у населений пункт, якщо поважає свого споживача, інколи припиняє подачу води і робить промивку та дезінфекцію водопровідних мереж. Насправді, планове припинення подачі питної води це не примха підприємства, а його обов`язок.
Дезінфекція водопровідних мереж потрібна для попередження негативного впливу стану водопровідних мереж на якість води та для забезпечення надійного функціонування водопровідних та каналізаційних мереж.

Детальніше…

Це важливо! Як користуватися каналізацією

На даний час спостерігається зріст кількості засмічень на мережах водовідведення, які призначені для забезпечення безперебійного відведення у належній кількості господарсько-побутових стічних вод. Чомусь так повелося, що мешканці будинків, не задумуючись, зливають в унітаз все підряд: харчові відходи, хімікати, фарби, масла і т. д. Переважної більшості проблем можна уникнути, якщо навчитися грамотному водокористуванню. У першу чергу, необхідно відділяти тверді відходи від рідких. Неприпустимо засмічувати очисну систему такими відходами і в таких обсягах, з якими вона просто не здатна впоратися.
Детальніше…